KAMERAOBJEKTIV 2 st, Olympus samt BLIXT, sent 1900-tal.

1328444. KAMERAOBJEKTIV 2 st, Olympus samt BLIXT, sent 1900-tal.

höjd 7 - 30 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 7 - 30 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 642