BATONG, trä, 1900-tal.

BATONG, trä, 1900-tal.
1328380. BATONG, trä, 1900-tal.

längd 56 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 56 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 1 852