ADAM STANISLAV KELLER. Blyertsteckning.

1328329. ADAM STANISLAV KELLER. Blyertsteckning.

Häst. Signerad samt daterad -86. 18x12 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 993