DOLK, metall, 1900-tal.

DOLK, metall, 1900-tal.
1328295. DOLK, metall, 1900-tal.

längd 36 cm.

rostskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 36 cm.

rostskador.

Antal besök: 333