KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal.

13281. KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Skuren dekor, klädd med rosa plysch.

Slitage, klädseln med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, klädseln med skador.

Antal besök: 591