SMYCKEN 6 delar, silver samt SMYCKESASK delvis silver Italien. 1900/2000-tal.
132810. SMYCKEN 6 delar, silver samt SMYCKESASK delvis silver Italien. 1900/2000-tal.
Brosch "A world of friends", Robbert, höjd ca 3 cm.
Brosch med grön dekor, H Engelbert Stockholm 1955, höjd ca 3,5 cm.
1 par örhängen med skruv, höjd ca 2,5 cm.
3 ringar, strlk 15 samt justerbara varav en stämplad Gurte.
Smyckesask med italienska stämplar, längd ca 10 cm.