BARNMATSTOL, trä, 1950-tal, retro.

1327913. BARNMATSTOL, trä, 1950-tal, retro.

Höjd ca, 94 cm.
Går att fälla till gåstol och bord.

Kraftigt slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca, 94 cm.

Kraftigt slitage, skador.

Antal besök: 3 246