Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ALF STRIDSFELDT. Ur utgrävningssviten. Blandteknik. Signerad a tergo och daterad 1987.
132784. ALF STRIDSFELDT. Ur utgrävningssviten. Blandteknik. Signerad a tergo och daterad 1987.
30x26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30x26 cm.
Garpenhus Auktioner
589