OKÄND KONSTNÄR. Sammanbrott. Litografiskt tryck. Osignerad.

132773. OKÄND KONSTNÄR. Sammanbrott. Litografiskt tryck. Osignerad.

42x57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x57 cm.

Antal besök: 956