JÖRGEN FOGELQUIST. Komposition. Färglitografi. Signerad. 257/275.

132760. JÖRGEN FOGELQUIST. Komposition. Färglitografi. Signerad. 257/275.

48x34 cm.

Skadat glas samt bladet något gulnad.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

48x34 cm.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Antal besök: 977