ARMBAND, 14k guld. Vikt ca 38,5 gram.

132749. ARMBAND, 14k guld. Vikt ca 38,5 gram.

Stämplad 14k, CDL.
Längd ca 16,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 14k, CDL.
Längd ca 16,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 043