SPARGRIS, glas, 1900-tal.

SPARGRIS, glas, 1900-tal.
1327421. SPARGRIS, glas, 1900-tal.

höjd 18 cm, längd 26 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 18 cm, längd 26 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 1 228