SVÄRD med balja, 1900-talets senate del, Indien.

132736. SVÄRD med balja, 1900-talets senate del, Indien.

Längd 65 cm.

Bruksslitage med mindre skador på baljspetts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 65 cm.

Antal besök: 625