EMALJFÖREMÅL, 12 st, 1900-tal.

1327355. EMALJFÖREMÅL, 12 st, 1900-tal.

största storlek 34 cm.

bruksslitage, emaljskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

största storlek 34 cm.

Antal besök: 262