ARMBAND, 18k guld, ÄSA Stockholm 1971. Vikt ca 9,9 gram.

132734. ARMBAND, 18k guld, ÄSA Stockholm 1971. Vikt ca 9,9 gram.

X-länk med stav. Längd ca 18,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 2 314