LJUSKRONA, för 8 ljus, 1800-talets första hälft.

13272. LJUSKRONA, för 8 ljus, 1800-talets första hälft.

Troligen Baltikum, dekor av fiskbens glas, höjd 95 cm.

Senare elektrifierad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 514