SKÅP, ek, 1900-talets första kvartal.

132714. SKÅP, ek, 1900-talets första kvartal.

Lucka med bakomliggande hyllplan. En låda. Längd 75, bredd 46, höjd 179 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 120