Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
MAX HELLBERG. Olja på duk, signerad.
132687. MAX HELLBERG. Olja på duk, signerad.
Mått 45 x 60 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 45 x 60 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
4 620