MAX HELLBERG. Olja på duk, signerad.

132687. MAX HELLBERG. Olja på duk, signerad.

Mått 45 x 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 45 x 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 071