FISKBESTICK SAMT SERVETTHÅLLARE, Gense Focus Steel, 1950-tal.

132680. FISKBESTICK SAMT SERVETTHÅLLARE, Gense Focus Steel, 1950-tal.

6 knivar
6 gafflar
1 servetthållare.

Brukssliotage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 knivar
6 gafflar
1 servetthållare.

Brukssliotage, repor.

Antal besök: 1 293