SKRIVBORD samt KARMSTOL, teak, Danmark, 1960-tal.

132657. SKRIVBORD samt KARMSTOL, teak, Danmark, 1960-tal.

Skrivbordets längd 120, djup 65, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, stolen med färgstänk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 064