STOLAR, ett par, Gustavianska provinsarbeten, 1800-tal.

132627. STOLAR, ett par, Gustavianska provinsarbeten, 1800-tal.

Brunbetsad furu. Vit/rosa randig klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 616