KIKARE Eagle, i väska, 1900-tal.

1326239. KIKARE Eagle, i väska, 1900-tal.

höjd 19 cm, bredd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 19 cm, bredd 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 608