SILVER, 5 delar samt bålslev, ca 314 gram exkl. bålslev.

132617. SILVER, 5 delar samt bålslev, ca 314 gram exkl. bålslev.

Gräddsnipa, 2 tänger, sockerskål, skål samt soppslev.

Gravyr, repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 657