Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Musikinstrument
FIOL med stråke, i antik låda, trä, 1900-tal.
1326168. FIOL med stråke, i antik låda, trä, 1900-tal.
längd 77 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 77 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 116