RESESKRIVBORD, Frankrike, 1800-talets slut.

13261. RESESKRIVBORD, Frankrike, 1800-talets slut.

Mått utfälld; längd 55, bredd 55, höjd 75 cm.

Kompletterad och skadad inredning. Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 450