KOFFERTAR (2), tidigt 1900-tal.

132584. KOFFERTAR (2), tidigt 1900-tal.

Mått: Koffert 1, 52 cm hög, 76 bred, 48 djup

Koffert 2, 50,5 cm hög, 76 bred, 48 djup.

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 933