SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-tal.

SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-tal.
13256. SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 105, bredd 49, höjd 183 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 296