E C BARNES. olja på duk. Signerad och daterad 68.

132501. E C BARNES. olja på duk. Signerad och daterad 68.

Kvinna med fiskar. 95x72.

Uppfodrad, renoverad, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvinna med fiskar. 95x72.

Antal besök: 1 752