KANDELABER, tenn, art déco, 1930.

132495. KANDELABER, tenn, art déco, 1930.

Stämplat 1930 Svenskt Tenn. Delar av stämpel otydlig. Höjd 28 cm.

Slitage. Anlöpning. Lite buckla på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 957