GULDRINGAR, 3 st, guld 18k, totalvikt= 8,9 gram.

132492. GULDRINGAR, 3 st, guld 18k, totalvikt= 8,9 gram.

Släta ringar, otydliga stämplar. Kattfot.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 911