TIDNINGSBORD, med låda, hjultrissor, 1800-talets slut.

13248. TIDNINGSBORD, med låda, hjultrissor, 1800-talets slut.

Längd 49,5, bredd 37, höjd 74 cm.

Slitage. Smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Smärre fanerskador.

Antal besök: 647