VITRINSKÅP, 1900-talets slut.

132478. VITRINSKÅP, 1900-talets slut.

På hjul, med belysning. Längd ca 108 cm, bredd 50 cm, höjd 182 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Baksida saknas. skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 862