KOMPASS, Aircraft, Type P10, 1900-tal.

1324680. KOMPASS, Aircraft, Type P10, 1900-tal.

Diameter 19 cm
No 25507 B.

Slitage/smutsig, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 19 cm
No 25507 B.

Antal besök: 861