CARL PETTER ECKERSTRÖM. 1821-1859, Västerås, stop, tenn, 1854.

1324541. CARL PETTER ECKERSTRÖM. 1821-1859, Västerås, stop, tenn, 1854.

Stop, koniskt, bandat. Svängd hänkel, svängt tumgreppsband.
Höjd 20,5 cm.

Bruksslitage, bucklor, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm.

Antal besök: 681