SKÅL, FAT, glas, Strömbergshyttan.

13245. SKÅL, FAT, glas, Strömbergshyttan.

Signerade MA, fatets längd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 851