WILLIAM MANNERS. Olja på pannå, signerad 1895.

132411. WILLIAM MANNERS. Olja på pannå, signerad 1895.

Forslandskap med figurer, 20 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 235