MARC CHAGALL. litografi, efter, osignerad.

1324041. MARC CHAGALL. litografi, efter, osignerad.

Bildyta 30x23cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30x23cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 629