PELARBORD, trä + STOLAR, ett par, trä/vitmålat, 1800-tal.

132394. PELARBORD, trä + STOLAR, ett par, trä/vitmålat, 1800-tal.

Stolar snarlika, bord höjd 77 cm, längd 98 cm.

Bruksslitage, spricka i ena sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 893