SKÄNK, 1950-tal.

132376. SKÄNK, 1950-tal.

Teak och teakfaner. Rektangulär form. Tre utdragbara lådor. Bakom dörrar hyllplan. 2 nycklar medföljer.
Längd 156, bredd 43, höjd 108 cm.

Repor. Avslag. Topp med fläckar. Delvis solblekt. En dörr svåröppnad (går emot bakomliggande hyllpan).

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
132376. SKÄNK, 1950-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 306