SIDEBOARD, 1940/50-tal.

SIDEBOARD, 1940/50-tal.
1323714. SIDEBOARD, 1940/50-tal.

Björk, claw and ball fötter, längd ca. 185, bredd 48, höjd 117 cm.

Repor. Skiva med torrsprickor. Sarg med mindre spricka.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 033