Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURINER 1 par, parian, Kung Gustaf V och Victoria, Rörstrand, 1900-tal.
1323414. FIGURINER 1 par, parian, Kung Gustaf V och Victoria, Rörstrand, 1900-tal.
höjd 19 cm.
mindre åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 19 cm.
mindre åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
713