ARVID KÄLLSTRÖM. "Sittande kvinna".

132333. ARVID KÄLLSTRÖM. "Sittande kvinna".

Sjöjugfru, lergods med inskription SSK 20 år i sockeln, signerad
Höjd ca 14 cm.

smärre åldersslitage.

Arvid Källström (1893–1967)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm.

smärre åldersslitage.

Arvid Källström (1893–1967)

Antal besök: 1 182