JOSEF SCHIBLI. " Portgång " färglitografi, signerad, numrerad 18/50.

132329. JOSEF SCHIBLI. " Portgång " färglitografi, signerad, numrerad 18/50.

59 x 80 cm.

Saknar glas, fläckar paspartout.

Josef Schibli (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 80 cm.

Josef Schibli (Född 1925)

Antal besök: 1 003