KEITH HARING. Figur med glasögon. Tuschteckning. Signerad K Haring och daterad -89.

132299. KEITH HARING. Figur med glasögon. Tuschteckning. Signerad K Haring och daterad -89.

"Thanks! Keith - "
20x27 cm
Oramad.

Mindre bruksslitage på omslag.

Keith Haring (1958–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Thanks! Keith - "
20x27 cm
Oramad.

Keith Haring (1958–1990)

Antal besök: 1 370