BOKSTAVEN U. Inredning, plåt, omkring 1900-talets mitt.

1322531. BOKSTAVEN U. Inredning, plåt, omkring 1900-talets mitt.

Längd 110 cm, höjd 92 cm, bredd 20 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar, ytrost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 379