MOSSE STOOPENDAAL. Kråkor på gärdsgård, akvarell, signerad.

13224. MOSSE STOOPENDAAL. Kråkor på gärdsgård, akvarell, signerad.

23,5 x 29,5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Mosse Stoopendaal (1901–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5 x 29,5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Mosse Stoopendaal (1901–1948)

Antal besök: 2 381