VÄGGUR, Emil Bäckström, 1900-tal.

1321873. VÄGGUR, Emil Bäckström, 1900-tal.

Höjd 102 cm.

List saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102 cm.

List saknas, slitage.

Antal besök: 1 880