STOLAR, 12 st, ek, skinn.

STOLAR, 12 st, ek, skinn.
1321576. STOLAR, 12 st, ek, skinn.

Rygghöjd 80, bredd 47, sitthöjd 47 cm.

Proveniens, Gamla Tingshuset Västervik.

Bruksslitage, fläckar trästomme, skinnklädsel med slitage, skador, vissa stolar med torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 655