OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, "Morgontidning", signerad Vladimir.

132155. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, "Morgontidning", signerad Vladimir.

45x54 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x54 cm.

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 625