CARL MALMSTEN. SOFFA "Hemmakväll" 1900-tal.

1321457. CARL MALMSTEN. SOFFA "Hemmakväll" 1900-tal.

höjd 83 cm, längd 204 cm.

mindre bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 83 cm, längd 204 cm.

mindre bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 344